נגישות
menu      
English
My mediateque
Discover
Library network
Golda Meir St. 6, Holon, 58458
Tel. 03-5021555
Fax 03-5021533
Advanced Search
Syntax
Search...
Save Item
Dubious
(Book)
סדרת דואט - ספר ראשון
Author
פולס, שרמיין
Pen name
Additional names
Co-Author/s
Shelf Placement / Shelf Number
פול
Special position
Target Audience
Adults
,
Format
Book
Genre
רומן ארוטי
Publisher
Editor
Year of Publication
2019
- 1600
Series
Loan Shark
Series No.
1
Volumes
0
Number of Pages
355
Synopsis

כמה מוכן גבר להרחיק לכת כדי להשיג את האישה שהוא חושק בה?

אני מלווה בריבית. חיסול אנשים זורם אצלי בדם. האחים היינס היו אמורים להיות משימה פשוטה - רק להיכנס וללחוץ על ההדק פעמיים. כדור אחד בצ'רלי וכדור שני באחותו. אבל כשראיתי את ולנטינה, רציתי אותה. אלא שבעולם שלנו אלה שחייבים לנו לא מקבלים הזדמנות שנייה. אין סיכוי שאימא שלי תיתן לה לחיות. לכן עלה לי בראש רעיון שישאיר אותה בידיי.

רעיון מושחת.
לא מוסרי.
מפוקפק.

רעיון מושלם.
בדיוק כמוה.

Source
אתר אינטרנט
,
Link to e-book
APA quote
Show More
Related Content
+ Additional Information
+ Availability
You may also be interested in
Shark
2015
-
Genre
Fiction
Target Audience
Adults
Sevengill
1986
-
Genre
English (Simple)
Target Audience
Teens
Genre
Fiction
Target Audience
Adults
Genre
Yellow
Target Audience
Children
Genre
Yellow
Target Audience
Children
Genre
Red
Target Audience
Children
Genre
Red
Target Audience
Children
Genre
English (Simple) - Children
Target Audience
Children
Genre
English (Simple)
Target Audience
Teens
המשת"פ
2018
- 1600
Genre
Fiction
Target Audience
Adults
Target Audience
Children
,
Teens
Genre
English (Simple) - Children
Target Audience
Children
,
Teens
Consent
2019
- 1600
Genre
רומן ארוטי
Target Audience
Adults
Mr. Brave
2019
- 1600
Genre
Red
Target Audience
Children
Little Miss Hug
2019
- 1600
Genre
Red
Target Audience
Children
Mr. Birthday
2018
- 1600
Genre
Red
Target Audience
Children
Genre
Red
Target Audience
Children
Genre
Red
Target Audience
Children
Genre
Sorted
Target Audience
Adults
Mr. Cool
2021
- 1600
Genre
Red
Target Audience
Children
Readers Opinion
Librarians recommendation
Critics opinion
T
Say Something about this...
Ctrl+Enter To post
Post
Discard
המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית חולון(View)
Category...
Dubious
פול

כמה מוכן גבר להרחיק לכת כדי להשיג את האישה שהוא חושק בה?

אני מלווה בריבית. חיסול אנשים זורם אצלי בדם. האחים היינס היו אמורים להיות משימה פשוטה - רק להיכנס וללחוץ על ההדק פעמיים. כדור אחד בצ'רלי וכדור שני באחותו. אבל כשראיתי את ולנטינה, רציתי אותה. אלא שבעולם שלנו אלה שחייבים לנו לא מקבלים הזדמנות שנייה. אין סיכוי שאימא שלי תיתן לה לחיות. לכן עלה לי בראש רעיון שישאיר אותה בידיי.

רעיון מושחת.
לא מוסרי.
מפוקפק.

רעיון מושלם.
בדיוק כמוה.

Shark
Fiction
Sevengill
English (Simple)
תשוקה ישנה
Fiction
Ivy + Bean What's the Big Idea?
Yellow
Princess Ellie and the Enchanted Fawn
Yellow
יש לי רעיון
Red
מה עושים עם רעיון?
Red
DANGER AT SHARK ROCK
English (Simple) - Children
DANGER AT SHARK ROCK
English (Simple)
המשת"פ
Fiction
I Survived the Shark Attacks of 1916
Who Is Steven Spielberg?
English (Simple) - Children
Consent
רומן ארוטי
Mr. Brave
Red
Little Miss Hug
Red
Mr. Birthday
Red
Little Miss Inventor
Red
Little Miss Birthday
Red
Mutant Materials in Contemporary Design
Sorted
Mr. Cool
Red